Jest oficjalny plakat filmu "Ania" o Annie Przybylskiej! To jedno z najpiękniejszych zdjęć z rodzinnego albumu. Kiedy dokument trafi do kin?
Z jej śmiercią trudno się pogodzić. 5 października minie 8. rocznica pożegnania z Anną Przybylską. Tego dnia odbędzie się też premiera filmu dokumentalnego o aktorce, która skradła serca Polakom. Jest już oficjalny plakat filmu - to jedno z najpiękniejszych zdjęć z rodzinnego albumu.

- redakcja
W tym artykule:
- Jest oficjalny plakat filmu "Ania" o Annie Przybylskiej! To jedno z najpiękniejszych zdjęć z rodzinnego albumu
- Kiedy dokument trafi do kin?
Jest oficjalny plakat filmu "Ania" o Annie Przybylskiej! To jedno z najpiękniejszych zdjęć z rodzinnego albumu
Mamy oficjalny plakat filmu dokumentalnego „Ania” o aktorce Annie Przybylskiej, która zmarła 5 października 2014 r. Za jego produkcję odpowiedzialna jest Telewizja Polska.
To film o dziewczynie, która swoją osobowością fascynowała ludzi i którą kochała cała Polska. Produkcja zawierać będzie niepublikowane dotąd materiały filmowe oraz wspomnienia rodziny, przyjaciół i współpracowników aktorki. - tak o filmie „Ania”, mówią odpowiedzialni za nią twórcy.
Oficjalny plakat opublikowała nie tylko Telewizja Polska, ale też występujący w filmie dokumentalnym przyjaciele i rodzina zmarłej gwiazdy, m.in. mąż aktorki - Jarosław Bieniuk, bliska przyjaciółka Ani Przybylskiej - Katarzyna Bujakiewicz oraz Andrzej Piaseczny, z którym aktorka występowała w serialu "Złotopolscy".
No i co ja Ci mam powiedzieć, czego byś już nie wiedziała? Może to, że wszyscy nosimy Cię w serduszkach? Ale przecież to też już wiesz. Ten film jest bardziej do Ciebie niż o Tobie” – napisał piosenkarz na Instagramie.
Twórcami „Ani” są Michał Bandurski i Krystian Kuczkowski, autorzy dokumentów pt. „Krzysztof Krawczyk – całe moje życie” oraz „Maryla. Tak kochałam”.
Ten plakat w naszej opinii najlepiej oddaje to jaka była Ania. Piękna, uśmiechnięta, szalona, dowcipna i ponad wszystko kochająca swoją rodzinę. - powiedzieli twórcy.

Kiedy dokument trafi do kin?
Film dokumentalny o Annie Przybylskiej pt. „Ania” będzie miał uroczystą premierę kinową 5 października, w 8. rocznicę śmierci aktorki. 7 października obraz pojawi się w kinach w całej Polsce.
Polecane
Cytaty na Dzień Kobiet do kartek z życzeniami. Tak uzupełnisz swoje słowa o piękne znaczenie
„Rodzinna inwestycja okazała się trafiona jak kulą w płot. Teraz nie ma ani pieniędzy, ani rodziny”
„Były mąż mydlił mi oczy pięknymi słówkami, a od początku chodziło mu jedno. Prawda zwaliła mnie z nóg”
18 wzruszających życzeń na Dzień Teściowej. Te piękne słowa umocnią rodzinne relacje
Dzień Anioła to szansa na połączenie z niebiańskim wysłannikiem. Kiedy jest Dzień Anioła i jak obchodzić to święto?
„Mąż kpił z moich rodzinnych tradycji. Wszystko odszczekał, gdy do drzwi zapukał zbłąkany wędrowiec”
„Byłam przyzwyczajona do luksusu, a pieniądze zrobiły mi wodę z mózgu. Wystarczyło jedno kłamstwo, by stracić wszystko”
„Teściowa oddała mi tandetną rodzinną pamiątkę. Naiwna baba nie miała zielonego pojęcia, ile to cacko jest warte”
32 cytaty z Biblii o przyjaźni. Piękne sentencje, które pomogą ci zacieśnić więzi
Najpiękniejsze cytaty z Biblii to coś więcej, niż słowa. Ich przesłanie napełni cię inspiracją
Promocja
Pokazywanie elementów od 1 do 4 z 8
Zaproś sztukę do swojego wnętrza z nową linią Velvet ART
Współpraca reklamowa
Jak dobrać damskie buty zimowe do swojego stylu i sylwetki?
Współpraca reklamowa
Wybierz się do Suntago i wypocznij w tropikalnym stylu
Współpraca reklamowa
„Woda opadła, psy zostały” – rusza kampania pomocowa dla bezdomnych zwierząt
Współpraca reklamowa
Blask, ciepło i styl na chłodniejsze dni z SHEIN
Współpraca reklamowa
Blaupunkt świętuje 100-lecie innowacyjnym gramofonem wertykalnym VT100
Współpraca reklamowa
Paulina Krupińska w Świątecznej Kampanii Homla
Współpraca reklamowa
Święta tuż-tuż… Oto 7 prezentowych inspiracji
Współpraca reklamowa