Beyonce o zagrożonej ciąży i zdradzie męża: pierwszy TAK szczery wywiad
Beyonce pojawiła się na okładce "Vogue" bez makijażu i udzieliła bardzo szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o zagrożonej ciąży, presji mediów, by schudła i zdradzie przez Jay-Z. Ten wywiad gwiazdy może przejść do historii.

Beyonce: pierwszy tak szczery wywiad
Ikona popkultury, królowa mediów społecznościowych i prawdziwa diwa sceny. To tylko niektóre z tytułów, jakie można by przypisać Beyonce. Bo Beyonce to nie tylko jej twórczość i muzyka. Beyonce to także niezwykła osobowość i silna, świadoma siebie kobieta, która promuje wartości takie jak równość, tolerancja, siła kobiet i akceptacja swojego ciała. A do tego jedna z niewielu osób w show biznesie, która tak sprawnie kontroluje to, jakie informacje o niej trafiają do publicznej wiadomości. To ona decyduje jakie wiadomości o jej życiu prywatnym trafią do mediów i co o jej osobie będzie wiedział świat. Tym bardziej spektakularny jest fakt jakie szczegóły z życia prywatnego zdecydowała się zdradzić w September Issue amerykańskiego "Vogue". W najnowszym numerze Vogue'a Beyonce udzieliła obszernego wywiadu, któremu właściwie bliżej do felietonu - bo jest to bardziej monolog niż dialog. Ponadto, mówi się o tym, że za przyzwoleniem redaktor naczelnej Anny Wintour, piosenkarka była też dyrektor kreatywną wrześniowego wydania Vogue.
Beyonce o zagrożonej ciąży i zdradzie
Beyonce poruszyła w wywiadzie dla Vogue szereg osobistych i trudnych wątków. Dowiadujemy się m.in. o zagrożonej ciąży i zdrowotnych komplikacjach, jakich doświadczyła Beyonce po urodzeniu bliźniaków, Rumi i Sira.
W dniu, w którym urodziłam Rumi i Sira, ważyłam prawie 100 kg. Byłam spuchnięta z powodu zatrucia i od miesiąca leżałam w łóżku, co było zaleceniem lekarza. Moje zdrowie i zdrowie moich dzieci były w niebezpieczeństwie. Spędziliśmy wiele tygodni w szpitalu. Dziś rozumiem wszystkich rodziców, którzy przeżyli podobne chwile – powiedziała Beyonce.
Beyonce zdradziła też jaką presję związaną ze swoim wyglądem i tym, by schudnąć odczuwała po urodzeniu dzieci ze strony mediów i społeczeństwa. Właśnie dlatego w sesji dla Vouge artystka wystąpiła bez makijażu. Jak mówi, chce, by zarówno kobiety jak i mężczyźni dostrzegali i doceniali piękno swoich naturalnych ciał.
Moje ciało wciąż ma ślady ciąży. Do dziś moje ramiona, uda, piersi i brzuch są „pełniejsze”. I to jest prawdziwe. Mój ciążowy, „mamusiowy” brzuszek wciąż mi towarzyszy. Gdy będę gotowa na sześciopak, włączę tryb bestii i będę zasuwać, aż go nie zrobię. Dziś jednak czuję, że mi i mojemu pełniejszemu ciału jest razem dobrze. – powiedziała Beyonce.
Beyonce o byciu zdradzoną przez Jay-Z
Prawdopodobnie jednym z najmocniejszym fragmentów wywiadu jest wypowiedź Beyonce o zdradzie Jay-Z. Przypomnijmy, że w zeszłym roku Jay-Z przyznał się, że zdradził Beyonce. Szczegóły jego zdrady nie są jednak znane. W wywiadzie Beyonce odnosi się do tego wątku w sposób wyjątkowo opanowany i stonowany, choć niepozbawiony emocji.
Pochodzę z rodu nieudanych relacji damsko-męskich, nadużywania władzy i braku wzajemnego zaufania. Dopiero w momencie, gdy wyraźnie to dostrzegłam, byłam w stanie rozwiązać konflikty w moim własnym związku. Łączenie się z przeszłością i znajomość naszej historii sprawia, że jesteśmy zarówno posiniaczeni, jak i piękni - powiedziała Beyonce.
Każdy głos się liczy
W wywiadzie dla Vogue, Beyonce mówi też dużo o równości i otwieraniu drzwi dla tych, których głos nie zawsze jest słyszany – jak np. głos reprezentantów mniejszości etnicznych czy czarnoskórych artystów. To właśnie dlatego na fotografa sesji do Vogue artystka wybrała 23-letniego czarnoskórego fotografa, Tyler’a Mitchell. Za sprawą Beyonce, pierwszy raz w historii magazynu (od 126 lat!) za sesję okładkową odpowiadał czarnoskóry fotograf. To najlepiej pokazuje siłę Beyonce. To kobieta, która wytycza trendy, wprowadza nowe standardy i dokonuje realnej zmiany. Prawdziwe uosobienie mądrości i kobiecości w najlepszym wydaniu. Uwielbiamy, a Wy?
Polecane
Katarzyna Bonda: "Albo kobieta jest dobra albo zła. Albo Matka Boska albo dziwka." [WYWIAD]
Współpraca reklamowa
„By ukrócić zdrady męża i zatrzymać go przy sobie, zaszłam w ciążę. Plan nie wypalił i zostałam samotną matką”
„Tolerowałam zdrady męża, bo tak było mi wygodnie. Kiedy jego kochanka zaszła w ciążę, nie mogłam dłużej udawać”
„Zdrada męża śmierdziała jak różane perfumy. Trwałam przy nim, bo wierzyłam, że robi to wszystko z miłości”
„O zdradzie męża dowiedziałam się od jego kochanki. Palant ją zbrzuchacił i rozbił naszą rodzinę”
„W pudełku z pączkami znalazłam dowód zdrady męża. Tłusty czwartek miał być słodki, a zamienił się w najgorszy koszmar”
„Przyłapałam męża na zdradzie przez perfumy. Na kilometr pachniał romansem z biuściastą blondyną”
„W dzień matki zamiast słodkiej bombonierki, połykałam gorzkie łzy. Zdrada męża to nic, przy zdradzie córki”
Promocja
Pokazywanie elementów od 1 do 4 z 8
Neuropeptydy w kosmetyczce. Technologia, która zatrzymuje czas
Współpraca reklamowa
Zaproś sztukę do swojego wnętrza z nową linią Velvet ART
Współpraca reklamowa
Jak dobrać damskie buty zimowe do swojego stylu i sylwetki?
Współpraca reklamowa
Wybierz się do Suntago i wypocznij w tropikalnym stylu
Współpraca reklamowa
„Woda opadła, psy zostały” – rusza kampania pomocowa dla bezdomnych zwierząt
Współpraca reklamowa
Blask, ciepło i styl na chłodniejsze dni z SHEIN
Współpraca reklamowa
Blaupunkt świętuje 100-lecie innowacyjnym gramofonem wertykalnym VT100
Współpraca reklamowa
Paulina Krupińska w Świątecznej Kampanii Homla
Współpraca reklamowa