Anja Rubik zdradziła u Wojewódzkiego, kiedy miała swój pierwszy raz: zdziwieni?
Anja Rubik w programie Kuby Wojewódzkiego zdradziła, kiedy miała swój pierwszy seks: "Nie wstydzę się tego."
![Rzuciła korporację, by założyć własną firmę odzieżową: "Na co dzień mierzę się z wyzwaniami, których nie uwzględniałam" [PODCAST] Rzuciła korporację, by założyć własną firmę odzieżową: "Na co dzień mierzę się z wyzwaniami, których nie uwzględniałam" [PODCAST]](https://images.immediate.co.uk/production/volatile/sites/58/2024/09/unnamed-file-c84e7bd.jpg?quality=90&resize=600,400)
Anja Rubik u Kuby Wojewódzkiego
Anja Rubik była ostatnio gościem programu Kuby Wojewódzkiego, w którym opowiedziała między innymi o swojej kampanii społecznej #SEXEDPL oraz edukacji seksualnej w polskich szkołach. "Kiedy poprzednio byłam u ciebie, byłam taka malutka i niewinna. Teraz już nie jestem niewinna. Ja teraz spotykam się z młodzieżą w całej Polsce i słyszę różne rzeczy, na przykład, że okres to krwawe łzy macicy, która płacze, że nie ma sobie dziecka. Że najlepszą metodą antykoncepcji jest sam Bóg, bo to on decyduje, czy będzie ciąża, czy nie. No wiadomo, że stracisz wzrok po masturbacji. Że jeśli kobieta zostanie zgwałcona i zajdzie w ciążę to znaczy, że jej się podobał ten gwałt. W książce wychowania do życia w rodzinie tylko dwa razy pojawia się słowo seks, za to jest napisane, że dziewczynki są mniej inteligentne niż chłopcy, że istnieje tylko jedna orientacja seksualna."
Kuba Wojewódzki zgodził się ze słowami modelki, podsumowując, że "żyjemy w chorym kraju".
Anja Rubik zdradziła, kiedy miała swój pierwszy seks
Prowadzący program w pewnym momencie zapytał modelkę o to, kiedy miała swój pierwszy seks. Anja Rubik bez oporów opowiedziała dokładnie, kiedy doszło do inicjacji seksualnej.
Nie wstydzę się tego. Miałam 17, prawie 18 lat. To było w Paryżu, bo tam kończyłam szkołę. Z racji tego, że wyjechałam z domu w wieku 16 lat, czułam ciężar odpowiedzialności, byłam bardzo ostrożna. Byłam znacznie rozsądniejsza niż teraz, nadrabiam zaległości. - wyznała modelka
Anja Rubik jest nazywana współczesną wersją "Michaliny Wisłockiej", ponieważ podobnie jak ona z zaangażowaniem wzięła na siebie rolę edukatorki. Przez ostatnie lata nie miałyśmy nikogo takiego, kto by wyszedł do młodzieży z tym ważnym tematem. Anja Rubik startując kilka miesięcy temu z kampanią społeczną #SEXEDPL pokazała, że nie robi tego, żeby wypromować siebie, tylko podjęła się misji, którą cały czas kontynuuje.
Do udziału w kampanii #SEXEDPL, Anja Rubik zaangażowała osoby medialne. W krótkich spotach prezentowanych w ramach kampanii społecznej wystąpili: aktorka Magdalena Cielecka, rysowniczka Marta Frej, pisarka Dorota Masłowska, wokalistka Monika Brodka, aktor Maciej Stuhr, polityk Robert Biedroń. Modelka poprzez tę kampanię chciała pokazać, aby edukacja seksualna w Polsce przestała być tematem tabu, a o seksie zaczęto w końcu rozmawiać.
Kolejnymi krokami, które podjęła modelka, w ramach uświadamiania Polaków było wydanie podręcznika o edukacji seksualnej, skierowanego do młodych ludzi - "#SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie" oraz otworzenie szkoły edukacji seksualnej w jednym z warszawskich liceów.
My doceniamy zaangażowanie Anji, która realizując projekty jako modelka na całym świecie, znajduje czas, żeby edukować młodzież w tak ważnym temacie.
Polecane
„Przyjaciółka chciała mnie umówić z kolegą swojego partnera. Jakże była zdziwiona, kiedy na randkę przyszedł mój były”
„Nie chciałam wpuścić księdza po kolędzie, bo to cyrk. Matka mnie zmusiła, bo miała swój powód”
„Rodzina wyparła się ciotki, bo miała swój pomysł na życie. Ze mną zrobili to samo, bo byłam niepokorna”
„Gdy pierwszy raz zobaczyłam nową koleżankę córki, kompletnie mnie zatkało. Dobrze znałam tę twarz”
„Janka robiła pełen etat u córki i jeszcze dopłacała do interesu. Sama nie miała na chleb, ale wnukom kupowała serdelki”
„Moja matka wychowała piątkę dzieci, a ja ledwo ciągnę przy trójce. Okazało się, że miała na nas swój sekretny sposób”
„Przyjaciółka zawsze miała wszystko jak na tacy. Kiedy pogoniła ojca swojego syna, nie mogłam nie skorzystać z okazji”
Nie ustawiaj się w tym miejscu, gdy jesteś gdzieś po raz pierwszy. Tam kumuluje się pech
„Pierwszy sylwester na swoim i od razu takie coś. Sąsiadka zgotowała nam piekło, ale nie to było najgorsze”
„Kuzynka całe życie ciężko pracowała na swój luksus. Starannie wybierała facetów, którzy zostawiali jej swój majątek”
Promocja
Pokazywanie elementów od 1 do 4 z 8
Zaproś sztukę do swojego wnętrza z nową linią Velvet ART
Współpraca reklamowa
Jak dobrać damskie buty zimowe do swojego stylu i sylwetki?
Współpraca reklamowa
Wybierz się do Suntago i wypocznij w tropikalnym stylu
Współpraca reklamowa
„Woda opadła, psy zostały” – rusza kampania pomocowa dla bezdomnych zwierząt
Współpraca reklamowa
Blask, ciepło i styl na chłodniejsze dni z SHEIN
Współpraca reklamowa
Blaupunkt świętuje 100-lecie innowacyjnym gramofonem wertykalnym VT100
Współpraca reklamowa
Paulina Krupińska w Świątecznej Kampanii Homla
Współpraca reklamowa
Święta tuż-tuż… Oto 7 prezentowych inspiracji
Współpraca reklamowa