Najmodniejsze upięcia do pracy na nadchodzącą jesień
Fryzura do pracy? Często dress code mocno nam ją narzuca - musi byś schludna i podkreślać profesjonalizm. Nie może być zbyt luźna, czy krzykliwa… Jak wyjść poza nudny kucyk bez porannej wizyty u fryzjera? Zobacz nasze propozycje.
- Ambasador wizerunkowy marki KEUNE, Marek Bryczyński
Modne upięcia do pracy na jesień 2019
Upięcia do pracy bywają problematyczne, ponieważ po przebudzeniu najczęściej spieszymy się z wyjściem z domu. Wówczas warto postawić na bardzo praktyczne rozwiązania, czyli połączyć najmodniejsze stylizacje z szybkością ich wykonania. Obecnym hitem ozdób na włosach
Fryzury z powyższych propozycji sprawdzą się zarówno u posiadaczek włosów prostych jak i lekko kręconych. Najważniejsze jest jednak, aby przed strzyżeniem zadbać o pielęgnację włosów - pamiętaj, aby były zdrowe i nawilżone. Wysuszone końce będą się puszyć, co zaburza najczęściej linię cięcia włosów. Istotne jest również regularne stosowanie odpowiedniej odżywki, a w przypadku włosów rozjaśnianych lub koloryzowanych, raz w tygodniu maski! Nie zapominaj o tym, gdyż nawet najlepsza fryzura na zniszczonych włosach nie będzie dobrze się prezentować.
1 z 2
Niski koczek
Niski koczek z wypuszczonymi pasmami wokół czoła i skroni, czyli odrobina luzu w elegancji.
Wykonaj niski kucyk owinięty wokół własnej osi i podepnij go szpilkami. Wyjmij pojedyncze pasma z grzywki, przy skroniach lub kosmyki przy uszach. Schludny koczek jest banalnie prosty w wykonaniu, a dodatkowo kilka luźnych pasm zrobią z niego fryzurę idealną do pracy. Dzięki tym prostym czynnościom uzyskasz elegancję w stylu księżnej Meghan Markle w zaledwie 3 minuty.
2 z 2
Ambasador wizerunkowy marki KEUNE, Marek Bryczyński
Stylista fryzur, charakteryzator i doradca wizerunkowy. Od przeszło 15 lat na warszawskim rynku artystycznym i komercyjnym. Na swoim koncie ma liczny udział przy sesjach zdjęciowych, teledyskach oraz filmach reklamowych. Wielokrotnie zapraszany przez Teatr Wielki i inne polskie teatry do współpracy przy tworzeniu charakteryzacji do takich spektakli jak „Hamlet”, „Alicja w Krainie Czarów” czy „Requiem”. Także na stałe z związany z polską kinematografią. Miał zaszczyt współpracować z takimi reżyserami jak Maciej Bochniak, Marek Koterski, Krzysztof Zanussi. Współtworzył wizerunek wielu postaci na dużym i małym ekranie do takich produkcji jak „Pitbull – Niebezpieczne Kobiety”, „Disco Polo” czy „To właśnie przyjaźń”. Przez kilka lat był wykładowcą w Międzynarodowym Studium Dziewulskich na wydziale charakteryzacji teatralno-filmowej. Licznie zapraszamy na warsztaty i wykłady do szkół o podobnym profilu.