Postaw na jakość BIO

Na rynku coraz częściej można znaleźć błonnik w czystej postaci. Warto jednak postawić na najwyższą jakość, która pozwoli nam w pełni czerpać ze wszystkich prozdrowotnych korzyści, jakie niesie za sobą regularne spożywanie błonnika (1). Dlaczego to tak ważne? Ponieważ obecnie wskazuje się na to, że jedną z przyczyn chorób cywilizacyjnych może być właśnie niedobór błonnika. Nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważne jest zapobieganie chorobom, z którymi zmaga się coraz większa liczba osób.

Wybierając produkt, warto szukać opakowań oznaczonych symbolem zielonego listka – to znak, że produkt otrzymał prestiżowy certyfikat rolnictwa ekologicznego – jedyny honorowany na terenie Unii Europejskiej. Dzięki temu mamy gwarancję ekologicznego pochodzenia produktu. W czasach, gdy tak wiele produktów jest słabej jakości i niekorzystnie wpływa na nasze zdrowie, umiejętność znalezienia wartościowych produktów jest nie do przecenienia.

Mat. prasowe

Wybierz najwyższej jakości błonnik bioQlinar

Warto postawić na produkt czysty, profesjonalnie wytwarzany i o najwyższej jakości. W przypadku błonnika bioQlinar, można wybrać jeden z aż czterech rodzajów: jabłkowy, gryczany, z czarnego bzu oraz aroniowy. Jest to produkt tworzony z najwyższą starannością z naturalnych wytłoków ekologicznych, który nie jest wyczuwalny na języku i może być dodawany do naprawdę wielu potraw.

Może być stosowany jako niskokaloryczny zagęstnik do dżemów, zacierek, sosów i kremów czy dodatek do panierki. Może dodawać puszystości wybranym potrawom oraz być stosowany jako środek do usztywnienia dżemów, marmolad i kremów czy wydłużenia okresu świeżości wypieków – warto odkryć wszystkie zastosowania.

Nie wiesz od czego zacząć? Zacznij od zajrzenia na stronę www.bioqlinar.pl/bio, która zawiera filmiki z przepisami przygotowanymi przez kucharza i ambasadora marki – Sebastiana Gołębiewskiego na bogate w błonnik i proste do wykonania dania.

Sprawdź i przekonaj się, jak może być smacznie i zdrowo!

Mat. prasowy

Współpraca reklamowa

1. https://dietetycy.org.pl/blonnik-pokarmowy-a-choroby-cywilizacyjne/ (dostęp: 20.07.2024)